fbpx

Zábava

V časti „zábava“ nájdete všetky podrobné detaily o jednotlivých aktivitách, ktoré sa u nás v Chilli caffe bowling  & rum bar dajú vykonávať. Veríme, že sa už čoskoro uvidíme !

Bowling

V Chilli caffe máme dve bowlingové dráhy s modrým UV podsvietením v priestoroch s pomaľovanými stenami v tematike „Chilli caffe“. Jedna z dvoch dráh je prispôsobená pre deti ako aj pre úplných začiatočníkov prostredníctvom „bumperov“, teda bočníc, ktoré sa vysunú po spustení z bokov dráhy a následne znemožňujú pádu bowlingových gúľ do jej okrajov, tým pádom je zaručené ,že každý hod bude bodovať. Táto možnosť ponúka väčšiu radosť z hry pre mladších a menej skúsených hráčov. U nás v Chilli caffe nie je potrebná bowlingová obuv, hráte v tom v čom ste prišli, v prípade potreby si môžete so sebou priniesť športovú obuv.

Naše odporúčanie znie, aby ste si v prípade záujmu o bowlingovú dráhu spravili rezerváciu na našom čisle: 0911 278 781

Upozornenie: zákaz hrať bowling v podpätkoch, z dôvodu vašej bezpečnosti.

Cenník bowlingu:                                                                              Počas týždňa: Po – Št: 10€
Cez víkend: Pia – Ne: 12€

Biliard

V priestoroch baru sa priamo oproti barovému pultu sa nachádza drevený masívny biliardový stôl.

Cena biliardu: 5€ / hod.

Šípky

Na to, aby ste si zahádzali šípky nepotrebujete žiadnu ‚extra‘ výstroj. Oblečenie by malo byť pohodlné, tak aby nebránilo v pohybe ruky pri hode. Šípky sa nachádzajú v priestoroch kaviarne v našom bare.

Cena šípok: 0,50€ /hra

Kalčeto

Kalčeto, alebo stolný futbal je hra pre 2-8 hráčov. U nás v Chilli caffe máme stôl od spoločnosti Rosengart, ktorý si zákazníci nevedia vynachváliť.

Cena kalčeta:
0,20€ 4 lopty
0,50€ 13 lôpt
1,00€ 27 lôpt