fbpx

Zábava

BOWLING, BILIARD, ŠÍPKY, KALČETO, PS4

Bowling

Máme dve bowlingové dráhy s modrým UV osvetlením v priestoroch s pomaľovanými stenami v tematike „Chilli caffe“. Jedna z dvoch dráh je prispôsobená pre deti ako aj pre úplných začiatočníkov pomocou bumperov, teda bočníc, ktoré sa vysunú na požiadanie z bokov dráhy a následne znemožňujú pádu bowlingových gúľ do krajov, tým pádom je zaručené že každý hod bude bodovať čo ponúka väčšiu radosť z hry pre mladších a menej skúsených hráčov. U nás v Chilli caffe nie je potrebná bowlingová obuv, hráte v tom v čom ste prišli, v prípade potreby si môžete so sebou priniesť športovú obuv. V prípade záujmu Vám odporúčame zarezervovať si dráhu na čísle: 0911 278 781
Upozornenie: zákaz hrať bowling v podpätkoch, z dôvodu vašej bezpečnosti.

Cenník bowlingu:

Počas týždňa: Po – Št: 10€
Cez víkend: Pia – Ne: 12€

Biliard

V priestoroch oproti barovému pultu sa nachádza drevenný masívny biliardový stôl.

Cena biliardu: 5€ / hod.

Šípky

Na to, aby ste si zahádzali šípky nepotrebujete žiadnu ‚extra‘ výstroj. Oblečenie by malo byť pohodlné, tak aby nebránilo v pohybe ruky pri hode. Šipky sa nachádzajú v priestoroch kaviarne v našom bare.

Cena šípok: 0,50€ /hra

Kalčeto

Kalčeto, alebo stolný futbal je hra pre 2-8 hráčov. U nás v Chilli caffe máme stôl od spoločnosti Rosengart ktorý si zákazníci zatiaľ nevedia vynachváliť.

Cena kalčeta:
0,20€ 4 lopty
0,50€ 13 lôpt
1,00€ 27 lôpt